Eksperci budowlani wielu profesji w jednym miejscu.

Eksperci prawa budowlanego

Eksperci budowlani wielu profesji w jednym miejscu.

Proces budowlany ma to do siebie, że do jego skutecznej realizacji wymagane jest współdziałanie wielu specjalistów. Zwykle koordynacja ich pracy wymaga wielu telefonów i spotkań. Teraz można zrobić to sprawniej, szybciej i taniej.

Tworząc LegalnieNabudowie.pl skorzystaliśmy z pomysłu Wojciecha Ruta, adwokata specjalizującego się w obsłudze projektów budowlanych. Jego klienci tracili wiele czasu i energii na koordynowanie pracy prawnika, projektantów i innych osób zaangażowanych w inwestycję. Rzeszowski adwokat postanowił zebrać najlepszych specjalistów, a którymi dotąd pracował i połączyć ich w jeden podmiot gospodarczy.

– Połączyć w jednym miejscu geodetów, architektów i prawników to świetny pomysł – mówi Bernard Bazan, podkarpacki przedsiębiorca budowlany. – Teraz wszystko, co potrzeba, mogę załatwić jednym telefonem. Zgłaszam problem, a pracownicy Legalnie na budowie sami koordynują swoją pracę. Dużym plusem jest to, że tracę czasu na tłumaczenie problemu, bo po drugiej stronie mam specjalistów, którzy budowę znają od strony praktycznej.

Serwis ma w swoich planach poszerzenie świadczonych usług szczególnie jeżeli chodzi o usługi świadczone drogą elektroniczną.

– Chcemy, aby nasi klienci zajmowali się swoją pracą, a nam zostawili wszystkie kwestie formalne – słyszymy od przedstawicieli serwisu.

Zespół LegalnieNabudowie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *